Walka z tkanką tłuszczową


Walka z tkanką tłuszczową

FAT BURNER GEL & NO FAT CELLULITE

Fat burner gel firmy Amix Nutrition to krem, który doskonale nadaje się dla wszystkich, którzy pragną pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz polepszyć wygląd swojej skóry. Dzięki dużej zawartości Kapsaicyny Fat Burner Gel nie ma sobie równych pod względem spalania tkanki tłuszczowej.

Kapsaicyna to substancja występująca w papryczkach chilli dzięki swoim właściwościom podnoszącym termogenezę  wykazuje efektywne działanie, które da się zauważyć już w pierwszych tygodniach stosowania, dodatkową zaletą tego środka jest fakt, że jest on w postaci kremu dzięki czemu możemy stosować go bezpośrednio na miejsca w których chcemy pozbyć się zbędnego tłuszczu. Już po upływie 15 min od zastosowania kremu można zauważyć mocne rozgrzewanie w miejscu w którym został użyty krem. Kolejną z funkcji jaką pełni Fat Burner Gel to efekt zregenerowanej skóry w miejscach w których został użyty.

Kolejnym z produktów firmy Amix jest krem No Fat Cellulite, który znakomicie działa w połączeniu z Fat Burner Gel . Krem No Fat Cellulite skutecznie niszczy
cellulit, wygładza skórę, nadaje jej sprężystość. Dodatkowo dzięki zawartości Aloesu w swoim składzie łagodzi podrażnienia oraz opóźnia procesy starzenia się skóry.
Połączenie tych dwóch kremów tworzy zaawansowaną formułę, która znakomicie spala tkankę tłuszczową oraz poprawia wygląd naszej skóry.

zele zele2