SKLEPY

Królowej Jadwigi


Sklep przy ul. Królowej Jadwigi 14 znajduje się w odległości ok. 30 m od pętli tramwajowej Salwator. Wychodząc od nas możesz od razu zrobić trening aerobowy (bieganie, rower czy nawet spacer) po Bulwarach Wiślanych. Nasi klienci zostaną obsłużeni przez wykwalifikowany personel posiadający certyfikat instruktorski oraz dietetyczny.

Zobacz więcej

Miodowa


Sklep przy Miodowej 24A to nie tylko zakupy, to również spotkania z naszymi klientami sprowadzające się do długich rozmów na temat treningów diety i suplementacji. Personel sklepu to przeszkolona kadra: instruktorzy ze specjalizacja kulturystki, wieloletni zawodnicy hokeja na lodzie oraz piłki nożnej a także absolwenci krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego o profilu wychowanie fizyczne. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa na zakupy oraz długie sportowe dyskusje.

Zobacz więcej

Szlak


Sklep przy ul Szlak 47 mieści się niedaleko rynku, sąsiaduje z siłowniami i Politechniką. Łatwy dojazd, ogromny wybór suplementów, wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, fachowe porady, pomoc w doborze suplementacji , niskie ceny Naszym celem jest pomoc w zbilansowaniu diety pod względem odżywczym wraz z suplementacją, jak również wsparcie w procesie prowadzenia zdrowszego trybu życia i dążeniu do realizacji marzeń.

Zobacz więcej