O NAS

O NAS

amix

Firma TOP-FIT od początku swojego istnienia stawia na profesjonalizm i fachową obsługę swoich klientów w zakresie suplementacji i odżywek. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Z naszą ofertą staramy się dotrzeć do osób uprawiających różne aktywności sportowe tak zawodowo jak i rekreacyjnie: osoby ćwiczące na siłowni, biegacze, rowerzyści. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo suplementy diety, odżywki, środki spożywcze (oleje, batony), napoje i żele energetyczne jaki i podstawowe akcesoria dla osób aktywnych sportowo. Staramy się każdego klienta traktować indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby wspólnie wybrać zestaw najskuteczniejszych suplementów. Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą nagrodą za cały trud jaki wkładamy w naszą pracę. Odwiedź nas w jednym z naszych sklepów i przekonaj się jak przekuć aktywność sportową i zdrowy tryb życia w swoją pasję.

AMIX

amix

Firma Large Life LTD – została założona w 2003 roku w Manchesterze. W przeciągu kilku następnych lat stała się jednym z najlepiej rozpoznawalnych producentów odżywek dla sportowców a jej znakiem handlowym jest AMIX. Firma funkcjonuje na rynku od 13 lat ale pomimo to nadal prężnie się rozwija.
Najmocniejszym atutem marki AMIX jest najwyższa jakość produkcji w oparciu o najnowsze dostępne technologie oraz badania naukowe. Właśnie dlatego produkty firmy Amix Advanced Nutrition spełniają wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających konsumentów. Kolejnymi atutami są wyjątkowy design produktów, który przyciąga uwagę konsumentów już od wielu lat oraz szeroka gama produktów. Produkty marki AMIX występują we wszystkich możliwych formach, takich jakie klienci wymagają. Następną zaletą, którą klienci marki bardzo sobie cenią, to portfolio w którym znajdziemy dosłownie wszystko, od podstawowych produktów po suplementy diety oraz produkty specjalne. Produkty wyróżniają się również bardzo dobrymi konkurencyjnymi cenami. Główną twarzą marki od kilku sezonów jest Dennis Wolf w zawodach kulturystycznych debiutował w latach 90. Pierwszym znaczącym sukcesem sportowca było zwycięstwo podczas Grand Prix Belgii w 2002. W 2005 Wolf zajął pierwsze miejsce podczas mistrzostw Niemiec oraz Światowych Mistrzostw w Kulturystyce Amatorskiej, obu organizowanych przez IFBB. W 2006 debiutował w prestiżowym konkursie Mr. Olympia, w którym startował następnie co roku aż do 2011. Najlepsza lokata, na jakiej uplasował się w Mr. Olympia, to czwarte miejsce w 2008. Wolf jest zwyciezcą zawodów IFBB WM-Qualifikation 2005, Keystone Pro 2007 oraz Australia Grand Prix 2011. W 2011 objął drugą pozycję na Arnold Classic. Występuje w kategorii wagowej ciężkiej. W 2013 roku na prestiżowych zawodach kulturystycznych Mr Olympia zajął 3 miejsce. Natomiast w roku 2014 Dennis zajął 1 miejsce w zawodach Arnold Classic.

Pełną ofertę produktów Amix Nutrition oraz dodatkowe informacje można znaleźć na oficjalnej, polskiej stronie marki.


lllaan
Oficjalne, polskie konto Amixa na facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Amix-Advanced-Nutrition-Poland/1414094968807597
www.amix-nutrition.pl

4U


4u

Powstanie marki 4U Nutrition to wynik wieloletniej pracy Twórców marki ze Sportowcami, której celem było stworzenie rozwiązania idealnego dla osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia.
Być „Fit” jest teraz modne, po latach sportowej stagnacji społeczeństwa – ery fast food’ów – coraz więcej osób odkrywa na nowo, że ruch i aktywny tryb życia przynosi wymierne korzyści dla samopoczucia oraz zdrowia. Potwierdza to również fakt coraz silniejszego rozwoju sieci fitness powoli zastępujących klasyczne siłownie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób dla których aktywność fizyczna to ważny element życia zaprojektowano specjalną i dedykowaną im markę 4U Nutrition.
4U Nutrition to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia znaczący wzrost efektów ćwiczeń.

Dotychczas „odżywki” kojarzyły się tylko z mocno umięśnionymi mężczyznami „pakującymi” na siłowni. Mało osób miało świadomość, że umiejętnie prowadzona suplementacja przynosi wymierne korzyści również u osób ćwiczących rekreacyjnie.

Korzyści dla Pań:
Ćwiczysz na orbitreku, biegasz na bieżni, chodzisz na aerobik, pump, cycling, a może wykonujesz ćwiczenia obwodowe, aby podkreślić pośladki, podnieść biust? – Tak, nasze suplementy pomogą Ci łatwiej kształtować ciało i sprawniej uwydatnić efekty.

Korzyści dla Panów:
Pracujesz nad poprawą swojej kondycji, chcesz zwiększyć efektywność ćwiczeń, poprawić rzeźbę, wzmocnić siłę, wypracować mocny biceps i triceps a jednocześnie oczekujesz widocznych efektów?
Idealnie zbilansowane suplementy 4U-Nutrition pomogą w osiągnięciu powyższych efektów, poprzez odpowiednie dostarczenie właściwych substancji do organizmu w czasie, gdy najbardziej ich potrzebujesz.

Nasze produkty pomogą również zwiększyć redukcję tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń. Z nami osiągniesz o wiele lepsze efekty w krótszym czasie, ćwicząc tyle samo co teraz.

W odróżnieniu od większości dostępnych na rynku odżywek przeznaczonych dla zawodowców, którzy dążą do zdecydowanej rozbudowy masy mięśniowej, linia 4U została zbilansowana przede wszystkim pod kątem większej efektywności ćwiczeń (poprawy kondycji, zwiększenia wytrzymałości, wzmocnienia spalania tkanki tłuszczowej podczas ćwiczeń oraz kontrolowanego przyrostu mięśni).

Zapewne zastanawiasz się czy to jest bezpieczne?
Otóż tak, produkty tej marki posiadają wszystkie certyfikaty, dodatkowo dzięki odpowiednio dobranym składnikom zapewniają suplementację organizmu na idealnym poziomie.

Jeśli masz pytania dotyczące produktów marki 4u zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Waszej dyspozycji w naszych klepach.

4u-nutrition.com/pl/

Cambio Labs

cambio

Cambio labs to marka która powstała z myślą o regeneracji w trakcie i po rehabilitacji dla prawidłowego funkcjonowania stawów i więzadeł.

W rehabilitacji czy procesie rekonwalescencji po urazie każdy dzień w walce o lepszą jakość życia to żmudna praca nie tylko samego Pacjenta, ale i jego Terapeutów. Przemyślany plan działania i pomysł na jego szybką realizacje jest kluczem do sukcesu!

Setki poznanych historii i godziny spędzone nad dokumentacją medyczną ludzi, którzy każdego dnia borykają się z trudnościami na drodze do zadowalających efektów rehabilitacji skłoniło nas do zmiany… Zmiany w podejściu do bardzo ważnej suplementacji w rehabilitacji… Zmiany, która w połączeniu z ciężką pracą przyniesie pożądane efekty.

Celem marki było stworzenie produktów, które poprzez synergizm działania zwiększą właściwości regeneracyjne naszego ciała.

Skoncentrowane formuły suplementów Cambio Labs ułatwiają ich spożywanie, nie obciążając przy tym organizmu.

Cambio Labs na pierwszym miejscu stawia dobro Pacjenta, dlatego opierając się na doświadczeniach hiszpańskich lekarzy, fizjoterapeutów, dietetyków, fizjologów oraz biomechaników stworzono markę, która pozwoli zmienić Wasze życie na lepsze.

Produkty Cambio Labs to efektywna i kompleksowa ochrona dla prawidłowego funkcjonowania stawów i więzadeł, a zawarte w nich substancje aktywne doskonale działają zarówno na ciało jak i umysł.

Linia Cambio Labs powstała z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, dla których doskonała forma to priorytet lub cel, jaki chcą osiągnąć poprzez ciężką pracę , jaką jest rehabilitacja.

http://cambiolabs.pl/